Новий курс DATA SCIENCE для GIS

Ми запускаємо новий дистанційний навчальний курс  ОСНОВИ DATA SCIENCE. МОВА R для ГІС. Курс базується на використанні мови R разом з геоінформаційним середовищем для розширення традиційних методів аналізу геопросторових даних. За результатами навчання ви зможете аналізувати ваші дані в середовищі R методами Data Mining з метою визначення прихованих зв'язків в даних та візуалізувати та зберігати їх в ГІС середовищі. 

ArcGIS PRO

Вперше в Україні запущено он-лайн програму навчання на платформі ArcGIS Pro. ArcGIS Pro є сучасною платформою управління та аналізу даних, яка приходить на зміну традиційному ArcGIS Desctop. Нова платформа має ряд переваг в управлінні, відображенні та аналізі великих обсягів геопросторових даних. Пільгова реєстрація на базовий курс ArcGIS Pro до 01 жовтня 2019.

Фінальна конференція проекту "ІПД-освіта в Україні"

 

ННК «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку» КПІ ім. Ігоря Сікорського провів 16 лютого 2018 року міжнародну конференцію «Формування національної інфраструктури геопросторових даних у контексті розбудови цифрового суспільства» в рамках спільного проекту Vancouver Island University (Канада), КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ ім. Тараса Шевченка «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання». Під час конференції було підведено підсумки реалізації в Україні освітнього проекту в галузі геоінформаційних систем та інфраструктури геопросторових даних. За час роботи проекту 153 слухачі отримали сертифікацію Університету Ванкувер Айленд,  які представляють 52 державні організації.

Загалом, в роботі конференції брали участь близько 120 осіб, в тому числі представники канадського посольства, Університету Ванкувер Айленд, Держгеокадастру, японського проекту «Creation of a National Geospatial Data Infrastructure in Ukraine», галузевих та профільних науково-дослідних та освітніх організацій, слухачі курсів. Роботу конференції розпочав проректор з науково-педагогічної роботи член-кореспондент НАНУ Сидоренко Сергій Іванович. Підсумки проекту було підведено у доповіді директора проекту з канадської сторони професора Майкла Говорова. На завершення конференції було проведено круглий стіл на тему «Потенціал розвитку геоінформаційних технологій в Україні», під час якого відбулась жвава дискусія експертів.

Фотографії з конференції доступні за посиланнями:

https://photos.app.goo.gl/dtJj420JpJlpmn412

Набір на навчання в осінньому семестрі

Відкрито набір на навчання в осінньому семестрі за всіма сімома курсами навчальної програми з геоматики.

·        Основи геоінформаційних систем;

·        Системи управління базами даних ГІС;

·        Просторові кадастрові інформаційні системи;

·        Проектний менеджмент в ГІС;

·        Просторове моделювання та ГІС-аналіз;

 ·        Інтернет-технології для ГІС та геопортали.

 ·        ГІС-програмування.

·        ОСНОВИ DATA SCIENCE. МОВА R для ГІС

Детальна інформація про курси на сторінці "Навчальні курси".

Ванкуверський острівний університет високо оцінив ефективність підготовки на комерційній програмі та продовжив компенсацію 50% вартості навчання для державних службовців у весняному семестрі.

Старт навчання на курсах з 01 жовтня 2019 року.  Для реєстрації на курси заповніть анкету

 

Співробітництво з проектом GIZ "Інтегрований розвиток міст"

Канадсько-українська навчальна програма з геоматики розпочала співробітництво з німецьким проектом «Інтегрований розвиток міст» (що реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH). В рамках співробітництва дистанційне навчання за базовими курсами навчальної програми пройшли 10 фахівців містобудівних департаментів Вінниці, Полтави, Житомиру, Чернівців.