Відгуки, отримані від слухачів під час навчання у Канадській освітній програмі.

Сподобалась можливість практичного відпрацювання одержаних знань, а також можливість самостійного вибору режиму навчання завдяки достатньо гнучкому графіку

Аліна, картограф, Київ


Сподобалось викладення матеріалу, його доступність. Зрозумілий опис практичних робіт. Також дуже добре те, що можна працювати з віддаленого серверу. Взагалі, сподобалось те що всього за три місяці можна дізнатися стільки корисної інформації. 

Руслан, геодезист, Біла Церква


Чітко організована робота, сподобалося працювати у встановлений термін, та в режимі онлайн. Розгорнутий лекційний матеріал та теорія до практичних робіт, велика кількість графічних матеріалів. Цікаві практичні роботи.

Андрій, землевпорядник, Київ


Найбільше в курсі мені сподобалось дистанційне навчання, можливість здобувати нові знання не виходячи з дому та виконання завдань в зручний для мене час. Дуже корисним виявилось спілкування на форумі. Також, хочу подякувати викладачам за своєчасну відповідь на емейл та допомогу у вирішенні технічних проблем.

Василій, грунтознавець, Харків


Завдяки цьому курсу я набув нових навичок роботи з ГІС, навчився створювати карти та проводити просторовий аналіз. Всі ці знання знадобляться мені не тільки в професійній діяльності. Сам процес створення, наприклад нової карти, приносить задоволення результатами зробленої роботи.

Микола, землевпорядник, Київ


Хороші та цікави матеріали. Викладач високого рівня кваліфікації та із розумінням проблем, які могли виникати в ході навчання.

Оксана, територіальне планування, Київ


Мені дуже сподобалось те, що інформація подана структуровано, від найзрозумілішого і загального до складних і спеціальних моментів. Особливо сподобалось те, що лекційний матеріал написаний простою і зрозумілою мовою, не перевантажений вузькоспеціальними термінами, і тому добре зрозумілий і легко засвоюється. Також корисним є наявність кінцевого терміну здачі завдання та обов'язковість здачі - це дуже дисциплінує та мотивує вкладатись у терміни.

Катерина, керівник департаменту, Одеса 


Сподобалися практичні роботи які дали мені необхідні знання для роботи в системі АркГИС

Артем, магістр КНУ ім. Тараса Шевченка, Київ


Подані матеріали достатньо детальні - як і за лекціями, так і за практичними. Чудові, розгорнуті пояснення, приклади. Сподобалося, що практичні були забезпечені даними у межах території України, тобто курс адаптований під національні реалії.  Із переліку робіт сподобалося оформлення карти, а також робота в ArcGISOnline

  Лілія, науковець, Київ


Зручна сама навчальна система (я в перше працюю в moodle), певний час для освоювання системою треба затратити, але потім все дуже зручно (до речі нова редакція системи має кращій інтерфейс користувача). 

- Економія часу, та самоорганізація.

- Спілкування з викладачами є об'єктивним та конструктивним, що сприяє на позитивний загальний результат (я маю на увазі не оцінку, а знання).

- Інформація в матеріалах дуже корисна, а практичні завдання розкривають велику кількість дуже корисних властивостей ArcGIS, особливо онлайн.

- Такий спосіб сприяє до більш відповідального відношення до навчання. 

 Найбільше сподобалось виконання завдань практичних робіт, зокрема цифрування ортофотопланів, аналіз даних та створення (компоновка) карт у ArcGIS, створення карти онлайн.

Наталья, менеджер проектів, Дніпропетровськ